***   Oferujemy nowość na rynku pożyczek !!!  ***         Pożyczka do 25 000 zł na okres do 48 mies NA OŚWIADCZENIE      *     Całkowicie na „OŚWIADCZENIE” bez dokumentowania dochodów    *      Dla osób posiadających niekorzystne wpisy w bazach BIK, BIG, KRD, ERIF, zajęcia komornicze lub brak możliwości udokumentowania dochodu!   *    Teraz możesz spłacić wszystkie chwilówki, przeterminowane i wypowiedziane pożyczki, komornika, ZUS, US oraz inne zadłużenia … jedną tanią pożyczką NA OŚWIADCZENIE.     *    Pożyczka do 25 000 zł na okres do 48 mies NA OŚWIADCZENIE   *   OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW Z CAŁEGO KRAJU !    *   Bardzo wysoka przyznawalność, wypłata nawet tego samego dnia na konto.     *      To nie wszystko… nie musisz nawet wychodzić z domu. Cały proces weryfikacji odbywa się wyłącznie elektronicznie poprzez e-mail i telefon aż do wypłaty pożyczki na konto.    *   Pożyczka do 25 000 zł na okres do 48 mies NA OŚWIADCZENIE    *   Zadzwoń już dziś. Jutro może już nie być takiej okazji!    *   Wypełnij  samodzielnie WNIOSEK ON-LINE (widoczny powyżej) – oddzwonimy w ciągu 24 godz.  ***     ZAPRASZAMY   ***

Oferty pracy

Stanowisko: Doradca Klienta

Zatrudnienie: (staż 6 mies + umowa o pracę)

Miejsce pracy: Łańcut

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta indywidualnego oraz biznesowego
  • dbałość o standardy obsługi klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy
  • doradztwo oraz aktywna sprzedaż produktów finansowych przy jednoczesnej  obsłudze klientów w placówce
  • udział w przygotowywaniu wstępnych ofert dla klientów i materiałów wymaganych w procesie kredytowym
  • realizowanie, nadzór i tworzenie działań marketingowych
  • przygotowywanie pism i korespondencji firmowej

Wymagania:

  • chęć pogłębiania wiedzy i zdobywania doświadczeń w branży finansowej
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • sumienność w wykonywaniu zadań
  • dobra organizacja czasu pracy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji
  • entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów
  • znajomość branży finansowej, doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i/lub obsługą klientów będzie dodatkowym atutem

Po okresie stażu przewidujemy dalsze zatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@trojnar-finanse.pl

(Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami)

Zamknij

Skontaktuj się z nami
Oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Oświadczenie 1
Oświadczenie 2